slider_img slider_img slider_img slider_img slider_img slider_img slider_img

Paslaugos

Ką siūlome savo restorano svečiams? Visų pirma, žinoma, patenkinti savo skonį. Visgi ne mažiau svarbu yra kiekvieną pamaloninti laiku, praleistu restorane. Ne tik skanus, šviežias ir įvairus maistas traukia mūsų svečius. Interjeras, muzika, pramogos, atmosfera, galima sakyti netgi restorano dvasia - visa tai sukuria harmoniją jūsų kūnui ir sielai, užpildo teigiamomis emocijomis, pašalina nuovargį ir atpalaiduoja. Mes žinome tai kaip niekas kitas, todėl kiekviena smulkmena, kiekviena detalė svarbi ir tam buvo skiriamas didelis dėmesys, kuriant restoraną "Felicie".

Paslaugų spektras:

  • Banketai
  • Furšetai
  • Šventės
  • Gimtadieniai
  • Jubiliejai
  • Įmonių šventės
  • Naujematinės šventės
  • Vakarėliai
  • Sporto transliacijos

Esame įsitikinę, kad betkoks banketas restorane "Felicie" taps tikra švente jums! Jeigu nusprendėte mūsų restorane paminėti kokį nors reikšmingą įvykį su savo artimaisiais, draugais ar kolegomis - laukiame jūsų! Savaitgalio dienomis mūsų restoranas kviečia pasiklausyti gyvos muzikos. Banketus ir furšetus ruošiame tik aukščiausiame lygyje. Taip pat galime pagaminti jums patiekalus maloniam priėmimui namų sąlygomis. Organizuojame ir pravesime betkokią šventę jaukiose restorano salėse betkuriuo metų laiku, betkurią savaitės dieną.

Išvažiuojamieji banketai

Nepakartojamas stalo serviravimas, puikus aptarnavimas bei prašmatnūs patiekalai, patiekiami jaukioje aplinkoje, leis jums mėgautis mūsų meniu skonių įvairove bet kokiame išvažiuojamajame renginyje. Jeigu Jūs norite idealios šventės, tuomet mes esame pasiruošę Jums padėti! Jums tereikia paskambinti mums tel. +370 (685) 09 538 ir užsakyti išvežamąjį banketą.

Personalo parinkimas, maisto ir baro meniu, patiekalų patiekimo laikas, stalų išdėstymas ir svečių susodinimas - visa tai ir yra išvežamasis banketas. Džiaugiamės galėdami Jums pasiūlyti visą spektrą paslaugų išvežamiesiems banketams - nuo kilimo prie įėjimo iki šventinio torto.

Dovanų kuponai

Dažnam iš mūsų kyla sunkumų sprendžiant, ką padovanoti artimajam, draugui, verslo partneriui ar kolegai įvairių švenčių, jubiliejaus ar kito svarbaus įvykio proga.

Mes siūlome įsigyti mūsų restorano dovanų kuponą . Kuponas vienkartinis, tad jeigu sąskaita didesnė nei nominalios vertės kuponas, skirtumą galima tiesiog primokėti. Kupono galiojimo laikas 3 mėnesiai, jis į pinigus nekeičiamas.

"Felicie" dovanų kuponas - tai universali ir, svarbiausia, originali dovana bet kokiai progai. Įsigyti dovanų kuponą galite, atvykę į mūsų restoraną.